مشاوره صنعتی رایگان،طراحی مهندسی
تهیه و ساخت،نظارت در ساخت،نصب و راه اندازی
بهینه سازی خطوط تولیدی و اتوماسیون،تعمیرات و نگهداری،طرح و اجرای پروژه های صنعتی

 
تبلیغات
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی

مشاوره صنعتي

توسط: admin در 9 آبان 1391

 

 

 

شركت مهندسي صنعت طراحان

 

 

(مشاوره صنعتی،صنایع معدنی،کشاورزی و خدماتی رایگان) برای عموم مردم

 

اگر قصد سرمایه گذاری در بخش صنعت و صنایع معدنی،کشاورزی و خدماتی دارید.

 

اگر نیاز به پیشنهاد طرح دارید.

 

اگر درصدد احداث کارخانه هستید.

 

 اگر نیاز به اجرای عملی عارضه یابی ، بهره وری و افزایش سود آوری تا بالای 10 درصد را دارید 

 

اگر در صنعت و صنایع معدنی،کشاورزی و خدماتی نیاز به مشاوره رایگان دارید.

 

اگر قصد ارائه طرح توجیهی فنی،مالی و اقتصادی

 

(دارای دفترچه محاسباتی جداگانه)

 

و یا به تکمیل و توسعه واحد و یا برای اخذ تسهیلات بانکی(با استفاده از نرم افزار ComfarIII Expert )نیاز دارید.

 

اگر قصد تهیه نقشه های ساختمانی، تاسیساتی و... برای کارخانه دارید.

 

اگر ایده یا اختراعی برای مطالعه و تحقیقات کاربردی برای تولید دارید.

 

اگر نیاز به تهیه نقشه های تولیدی و صنعتی (با نرم افزارهای Auto Cad،Catia،Solid Works،...)،

 

تهیه و ساخت دستگاه،طراحی مهندسی و نظارت در ساخت،نصب و راه اندازی،تعمیرات و نگهداری دارید.

 

اگر قصد بهینه سازی خطوط تولیدی و اتوماسیون سیستم های موجود وآمـوزش نرم افزارهاي فني ومهـندسي

 

از جمله(Auto Cad،Solid Works،Catia،Fluent،Gambit و...)و برنامه نویسی تراش و فرز CNC

 

 را داريد.

 

 اگر نیاز به بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه ،حداقل تا 20 درصد را دارید

 

 

با ما تماس بگیرید

 

 

 

مشاوره صنعتي

در سال 1388: 180 مورد

در سال 1389: 154 مورد

در سال 1390 : 199 مورد 

در سال 1391 : 136 مورد 

در سال 1392:  192 مورد  

 در سال 1393:  114 مورد

      مشاوره در برنامه ريزي انواع خطوط توليد
مشاوره در تعميرات و نگهداري

مشاوره در برنامه ريزي و مديريت نيروي انساني

مشاوره در نوسازي و بازسازي و تجهيز

مشاوره در انتخاب ماشين آلات صنعتي و توليدي

مشاوره عارضه یابی و بهره وری 

مشاوره بهینه سازی مصرف انرژی ( برق ، گاز و...) 

 

 

 

بازدید کننده محترم

 

جهت تکمیل فرم پرسشنامه جواز تاسیس یا طرح توجیهی فنی،مالی و اقتصادی و هر نوع مشاوره فنی و مهندسی و صنعتی و صنایع معدنی و هر نوع طرح(کشاورزی و خدماتی و متفرقه و...)ویا برای کسب اطلاعات صنعتی و فنی و...

در خصوص بحث و بررسی پیرامون چگونگی ارائه خدمات واحدهای فنی و مهندسی در زمینه مشاوره علمی و صنعتی در استان به اطلاع می رساند که:راهکارهای ارائه طرحهای توجیهی ،فنی،مالی و اقتصادی و جواز تاسیس استاندارد موفقیت امیز در این شرکت به عواملی بستگی دارد که عبارتنداز:

1- تمام طرح های توجیهی ارائه شده توسط این شرکت از فرمت های اولیه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران که توسط دانشگاه تربیت مدرس و یا از شرکتهای معتبر بوده است که برای وزارت صنعت, معدن و تجارت بیش از 700 مورد طرح توجیهی ارائه داده اند.که این روش سبب تهیه طرح علمی و عملی را برای متقاضیان امکان پذیر می سازد.

2- در طرح ها حتما ضروریست آخرین و تازه ترین اطلاعات و آمار از سازمانها و ارگانهای مختلف دولتی دریافت شود که مراحل نامه نگاری و کسب اجازه حراست اداره مربوطه و بارها پیگیری و مراجعه گردد،تا آخرین آمار و پیش بینی سال جاری اخذ گردد.که سازمانها و ارگانهای مربوطه به قرار زیر می باشد.

1-سازمان جهاد کشاورزی

2-سازمان مسکن و شهرسازی استان

3-بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

4-اداره کل راه و ترابری استان

5-سازمان نظام مهندسی استان

6- دفتر فنی استانداری

7-سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

8-گمرک استان و کشور

9-اداره کل بازرگانی استان

10-سازمان حمل و نقل و پایانه های استان

11-شرکت گاز استان

12-شرکت برق استان

13-شرکت شهرک های صنعتی استان

14-شرکت آب منطقه ای

15-اداره کل کار و امور اجتماعی

16-سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری

17-اداره کل استانداری استان

18-نمایندگی های وسائل نقلیه سبک و سنگین

19-شورای آرد و نان

20-امور صنفی

(ضمنا سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت ،به نحو احسن مورد استفاده قرار می گیرد)

نکته فوق العاده مهم اینکه بایستی جواز خدمات مهندسی داشته و روزهای متمادی وقت گذاشته تا بتوانی آمار و اطلاعات را از سازمانها و ارگانها دریافت کنید.

3-برآورد کلیه هزینه ها و پیش فاکتور و آمار و ارقام و... بر اساس آخرین استعلام سال 1392 (سال جاری) می باشد

(مثلا ساختمانها و سالنهای مورد نیازو برآورد هـــــــــزینه و اجرای آن از سازمان مدیریت و بــــــــــرنامه ریزی (استانداری) و انشعاب و بهای انرژی از شرکت برق منطقه ای استان و انشعاب و بهای گاز از شرکت گاز استان و...)،مثلا عدم محاسبات دقیق توان برق مصرفی در هر سال چه هزینه هنگفتی را از لحاظ دیماند و حتی انتخاب و هزینه دیزل ژنراتور به مجری طرح ببار خواهد آورد؟

مثلا شما هر ماه حداقل 2000000 ریال تا 20000000 ریال هزینه برق مصرفی واحدتان را بیشتر بپردازید و این حالت در مدت یکسال و 2 سال و ... چقدر خواهد بود؟
پس در حالت داشتن دفترچه محاسباتی دقیق،کارایی و اثربخشی فوق العاده عالی داشته و سود خالص شما بیشتر از هزینه تان حتی در یک ماه خواهد بود.

4- تهیه طرحها با روش سنتی و با نرم افزار اکسل و همچنین با نرم افزار کامفار.

5-در تمام موارد طرح محاسبه شده در دفترچه محاسباتی جداگانه ای قید می گردد و در جلسات دفاع از طرح و یا پاسخگویی به شبهات دفترچه محاسباتی نیز به ارگانها و بانکها برده می شود.

6-برای همه طرحها پیش فاکتور حداقل از 4 تا 6 شرکت تهیه می گردد که باید سازندگان دستگاهها و تجهیزات اطلاعات ظرفیت،ابعاد،مصرف برق، مصرف سوخت، مصرف آب و هزینه نصب و راه اندازی و تابلوی برق اصلی را اعلام نمایند و CD و کاتالوگدستگاهها را هم ارسال کنند.بعنوان نمونه متقاضی طرح به تعیین ظرفیت محصولات تولیدی و ابعاد سالن تولیدی و سایر موارد ذکر شده باور و اعتماد نماید و ضمن اطلاع از سرمایه ثابت طرح و واقعی بودن هزینه های احداث واحد با توجه به وضع مالی خودش، نگرانی از قیمت تمام شده چه در حال و چه در آینده نخواهد داشت و حتی در آینده از کلمات ای کاش و حیف وافسوس و... استفاده نخواهد کرد و با شور و شوق و انگیزه واحد تولیدی را احداث خواهد نمود.

7-در کلیه طرحهای این شرکت بعد از دریافت پیش فاکتور با آن شرایط بند 6 محاسبات طرح انجام می گیرد،مثلا محاسبات ابعاد واقعی سالن تولید با توجه به وضعیت استقرار دستگاهها و سایر موارد ........و همچنین محاسبات سالن مواد اولیه و سالن محصول آماده و سایر محاسبات کل واحد صورت می گیرد و بنابراین هر طرح دارای دفترچه محاسباتی جداگانه ای می باشد. مثلا 50 مترمربع سالن تولید اضافه محاسبه گردد چقدر هزینه به متقاضی طرح تحمیل خواهد کرد.

در حالت 50 مترمربع اضافه بودن مساحت سالن تولید،حداقل باید معادل 200000000 ریال اضافه هزینه کنید،تازه هزینه برق اضافی هم هر ماه به آن افزوده خواهد شد و هزینه سوخت مصرفی اضافی هم در زمستان افزایش خواهد یافت و همچنین هزینه سرمایش اضافی در تابستان افزوده خواهد شد.آیا هزینه های اضافی در چند ماه و در یک سال و در دو سال و... چقدر خواهد بود؟

آیا در حالت دارا بودن دفترچه محاسباتب ،سود نهایی شما افزایش نمی یابد؟و آیا درآمدی بیش از هزینه هایتان برای شما ایجاد نمی کند؟آیا با استفاده از این روش حتی در یک ماه هزین ههایتان برگشت شده و رایگان نخواهد شد؟

8- برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی در سربرگ کلیه صفحات طرح نام شرکت و نام طرح و در وسط صفحه بصورت مورب به رنگ طوسی (کم رنگ) نام شرکت قید گردیده است و روی جلد طرح، ممهور به مهر شرکت و دارای امضاء می باشد.

9- شرکت و بازدید از نمایشگاههای مختلف و استفاده از منابع آنها در طرحهای توجیهی و...

10- استفاده از تجربیات،بازدیدها و نصب و راه اندازی واحدهای مختلف و بهره گیری از تجربیات، در طرح های توجیهی و...

11-بهره مندی از نظرات همکاران شرکت در طرح های توجیهی و مشاوره صنعتی

12-مراجعه حضوری و بازدید از واحدهای دارای پروانه بهره برداری مربوطه و راهنمایی و بهره مندی از صاحبان صــــــــــــنایع مربوطه در طرح های توجیهی و...

13- خریداری و تهیه CD آمار و اطلاعات بروز سازمان جهاد کشاورزی (کشاورزی و دامپروری)،صنعت،ساختمان و تاسیسات،بهداشت و درمان،صنایع غذایی واستفاده از آنها در طرح های توجیهی و...

تا چه اندازه ای اجرای طرح برای شما مهم است که از سوابق درخشان کادر و اعضاء شرکت استفاده کنید؟

آیا قیمت طرح توجیهی و یا جواز تاسیس شما در مقایسه با ارزش حاصل از ان قطره ای در مقابل دریا نیست؟

14-در صورت ضرورت حضور یکی از همکاران در جلسات استانی و دفاع از طرح مربوطه

15- دارای گواهینامه ارزشیابی و نظارت بر طرح های تولیدی از بانک صنعت و معدن تهران(به مدت 45 روز متوالی) از سال 1371 و چندین همکار دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع برای ارائه طرح های مفیدو موثر

16-اطلاعات کلیه طرحها در بیش از105 زونکن و 450 موردCD ، آماده در شرکت وجود دارد.و همچنین آمار و اطلاعات عمومی سال جاری (1392)طرحها در یک کلاسور 200 صفحه ای جمع آوری گردیده است.شما چنین امکانات فوق العاده ای را در کجا سراغ دارید؟

17- کتابخانهبا 320 جلد کتاب، در ارتباط با انواع طرحها در دفترکار شرکت

آیا با این مزایا و شرایط ذکر شده پاسخ شما چنین خواهد بود؟این روش تهیه و ارائه طرح توجیهی و جواز تاسیس دقیقا همان چیزی است که دنبالش بودم.

18- برای نقشه کشی و اجرای ساختمان حداقل از توانایی 4 نفر مهـــــندس با سابقه کار مفید در رشته های مختلف آن هم با شرایط خاص نظام مهندسی ساختمان استفاده می شود.در صورتی که برای طراحی و اجرای یک کارخانه علاوه بر اطلاعات عالی ،حتما نفرات بیشتری لازم است که این شرکت کاملا از افراد مسلط با سابقه کار بالا بهره مند می باشد.آیا با این اوصاف مطمئن هستید افرادی گاها زیرزمینی و بدون نام و نشانی برای شما طـــــــــــرح توجیهی و جواز تاسیس،تهیه و اقدام نمایند؟

19- توجه: در گروه ساختمانی (الف)1 تا 2 طبقه ارتفاع از روی زمین حـــــــــــــــداکثر زیربنا 600 مترمربع،قیمت تصـــــــــویبی تهیه نقشه های ساختمانی هر مترمربع به ریال (90000ریال)می باشد.یعنی حداکثر زیربنا 600 مترمربع ،هزینه (600×90000) ، 54000000 ریال می باشد.آیا به نظر شما با این توانایی و مزایای گوناگون،ارائه و تهیه طرح توجیهی مناسب و مفید و با این شرایط سرمایه گذاری برای آینده روشن است یا نه؟

20- در کلیه طرحهای توجیهی ،کد آیسیک آن از سایت وزارت صنعت, معدن و تجارت دریافت نموده و ظرفیت و تعداد طرح (دارای مجوز و در حال احداث)و پروانه بهره برداری(فعال)در شهرستان مربوطه و استان و حتی کشور مورد بررسی کامل قرار می گیرد و سپس تعرفه گمرکی آن را از کتاب مربوطه در 5 سال گذشته ،در روند مصرف و تقاضای محصول در حال و در5 سال آینده مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد و این اطلاعات و آمار به طرح اضافه می گردد و همچنین پیش فاکتور و کاتالوگ ماشین آلات داخلی و خارجی نیز به طرح مربوطه الصاق می گردد.

21 - در کلیه طرحهای توجیهی و جواز تاسیس،استقرار ماشین آلات و جانمایی ساختمانها با مقیاس دقیق رسم می شود(که قبلا در دفترچه محاسباتی طول و عرض،ارتفاع،سالن تولید با توجه به استقرار دستگاهها و... و سایر ساختمانها و انبار مواد اولیه و انبار محصول تولیدی محاسبه شده است).در نتیجه متقــــــــاضی طرح براحتی می تواند به مهندس عمران (ساختمان)با سابقه کار مفید،جانمایی ساختمان را ارائه دهد تا نقشه های ساختمانی آماده شود.(در ضمن این شرکت تا کنون 47 مورد نقشه ساختمانی کارخانجات را تهیه کرده است.)

22-لیست و عناوینی که سازمان صنایع و معادن به متقاضی طرح می دهد فقط صرفا در حد اخذ مجوز می باشد،و برای وام بایستی طرح توجیهی کامل ارائه گردد.

در صورتی که این شرکت به عناوین طرح به اندازه لازمه افزوده است که هم بتواند مجوز بگیرد و هم برای وام به بانکها ارائه نماید.

23- تعدادی از اعضاء شرکت از کادر اداری و دولتی بوده اند و از 10 تا 30 سالطرح توجیهی و جواز تاسیس بررسی و ارزشیابی کرده اند.

آیا به نظر شما با این سوابق بالاترین اعتماد و توفیق هست یا نه؟

24- چندین نفر از اعضاءشرکت با سابقه کار بالا ناظر پروژه هاو طرحهای نظام مهندسیاستان هستند

25- تعداد زیادی از همکاران شرکت ازاساتید مبرز دانشگاههای ارومیه می باشند.

26 - فعالیت در پروژه های صنعتی(طراحی،مشاوره واجرا):

تعداد مشاوره صنعتی در سال 1388 : 180 مورد

تعداد مشاوره  در   سال   1389 :  154 مورد

تعداد مشاوره  در   سال   1390:   199 مورد

تعداد مشاوره در سال  1391136 مورد

تعداد مشاوره در سال  1392:  192 مورد

تعداد مشاوره در سال  1393:  114 مورد

 

ارائه نقشه های ساختمانی و تاسیساتی کارخانجات تعداد: 47 مورد

نقشه کشی صنعتی و تولیدی به واحدها: 25 مورد

27- نوآوری،ابتکار و دانش فنی:

1-27 - مبتکر سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در سال 1375

2-27-صنعتگر نمونه استان در سال 1374

3-27 - محقق چندین طرح صنعتی برای اولین بار در کشور

4-27- شرکت در10 دوره آموزشی و تخصصی مرتبط با خدمات مهندسی

28- فعالیت در جهت خدمات مهندسی:

مراجعه به کارخانجات برای رفع مشکلات فنی و تولیدی در شهرستان ارومیه و سایر شهرها به دفعات متعدد با کارشناسان شرکت(در سال 1390: 26 مورد نظارت و...)

29-این شرکت در مدت 27 سال فعالیت خود،255 طرح برای سازمان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت ،معدن و تجارت و... ارائه نموده است که خوشبختانه فقط در 9 طرح از این تعداد طرح اشکالات معمولی داشته که اصلاح گردیده است.

30-کلیه مشاوره های طرح ها کاملا رایگان می باشد .

31-در ضمن بخش دیگر از توانایی ها و فعالیت های کاری از شرکت،جهت اطلاع و همکاری در طرحهای تولیدی و صنعتی پیوست شده است.

(به عمل کار برآید به سخندانی نیست)

 

با تشکر و سپاس از انتخاب این شرکت بعنوان مشاور مهندسی و صنعتی

 

مدیر عامل : مهندس علی محمد شیخلو ( مکانیک- طراحی جامدات)

 

با همکاری جمعی از اساتيد و مهندسین و صنعتگران

 

برگ مشاوره صنعتی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی و پیاده سازی:
گروه طراحان وب آذرطرح
AzarTarh.Com
مهدی خاتمی (engineer.khatami@gmail.com)