مشاوره صنعتی رایگان،طراحی مهندسی
تهیه و ساخت،نظارت در ساخت،نصب و راه اندازی
بهینه سازی خطوط تولیدی و اتوماسیون،تعمیرات و نگهداری،طرح و اجرای پروژه های صنعتی

 
تبلیغات
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی

طراحي مهندسي

توسط: admin در 9 آبان 1391

 مدیریت محترم شرکت/کارخانه/کارگاه/واحد تولیدی و صنعتی

 

 

با عرض سلام و آرزوی شادکامی

امروزه مسئله بهره وری و استفاده بهینه از تمامی امکانات تولیدی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها نقش کلیدی دارد.افزایش قابلیت های بهره گیری از منابع تولیدی می تواند حرکت موثری در تولید کمی و کیفی محصولات صنعتی ایجاد نماید.

فلذا به منظور دستیابی در زمینه های مناسب همکاری،اهم فعالیتهای این شرکت را جهت اطلاع و همکاری لازمه باستحضار جنابعالی می رساند:

   

1- طراحی و انجام محاسبات لازم،اجزاء و مکانیزمهای ماشین آلات و دارای اولین مجوز طراحی مهندسی در سال 1371 پروانه خدمات مهندسی از وزارت صنعت, معدن و تجارت. (بیش از 6 مورد طراحی و محاسبات و...)
2- مشاوره، نظارت بر تاسیس کارخانجات و جهت حل مشکلات تکنولوژیکی تولید و کاهش ضایعات و رفع تنگناها و مطالعات عارضه یابی و ارائه راهکارهای بهبود موجود واحدها، بررسی و انتخاب ماشین آلات.(در سال 1389، 151 مورد و در سال 1390، 199مورد , و در سال 1391، 149 مورد مشاوره و 26 مورد نظارت و...)
3- تهیه و ساخت و نظارت در ساخت،نصب و راه اندازی ماشین آلات صنعتی.(بیش از 35 واحد صنعتی مختلف و...)
4- تعـمیر و نگهداری و تهیه جزوه های راهنمای تعمیرات،برنامه ریزی تولید،زمان سنجی کلیه واحدهای صنعتی واتوماسیون سیستم های موجود.(بیش از 22 واحد صنعتی ...)
5- اجرای پروژه های صنعتی و تولیدی،تاسیساتی و تحقیقاتی و ارائـه نقشه های ساختمانی و تاسیساتی کارخانجات(به تعداد 47 نقشه)و نیز نقشه کشی صــــــــنعتی و تولیدی با استفاده از نرم افزارهای Auto Cad،Catia،Solid Worksو ...(تا کنون بیش از 26 نقشه از انواع...)
6- تهیه طرحهای توجیهی فنی،مالی و اقتصادی جهت اخذ جواز تاسیس و یا سرمایه گذاری توسعه ای و بانکی با استفاده از نرم افزار 
Comfar III Expert  (بیش از265 طرح و دارای دفترچه محاسباتی جداگانه)
7- آموزش های فنی و آموزش نرم افـزارهای مهندسی از جمله Auto Cad،Solid Works،Catia،Fluent،Gambitو... و برنامه نویسی تراش و فرز CNC و طراحی و راه اندازی وب سایت
8-    اجرای عملی بهینه سازی مصرف انرژی (حداقل با کاهش 20 درصد هزینه برق مصرفی)  در کلیه واحدها

 

عدم توجه اصولی به ضرورت طراحی مهندسی موجب رکود فـــنی، ضعف تولید، کاستی کیفیت، افزایش هزینه ها و درنهایت

افت بهره وری در صنعت را درپی دارد.و در چنین شرایطی واضح است که کالای تولیدی، قابل عــــــــــــرضه و رقابت در بازارهای منطقه ای و جهانی نخواهد بود.

 

تخصص ما بر اساس طراحی مهندسی و تجربیات ممتد (27 سال) است.

 

مستدعی است در صورت نیاز به همکاری و یا پیشنهاد و اطلاع از نحوه ارائه خدمات فنی ومهندسی مراتب را به این شرکت اعلام فرمایند و در صورت صلاحدیددر جلسه ای حضوری از نظرات جنابعالی بهره مند و نیز نتایج حاصله را مطلع نمایند .تا انشاا... توفیق خدمت رسانی حاصل گردد.

 

 

 

با آرزویباالللانمندسطزرادطذو11با آرزوی توفیق روزافزون برای شما

 

مدیر عامل: مهندس علی محمد  شیخلو-(مکانیک- طراحی جامدات)

 

با 29 سال سابقه کار و با همکاری جمعی از مهندسین و صنعتگران

 

 

کارشناس ارشد(سابق) اداره صنایع جهاد کشاورزی استان - مدرس سابق دانشگاه فنی وحرفه ی-صنعتگر نمونه استان

 در سال 1374-مبتکرسازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران درسال 1375- محقق چندین طرح صنعتی برای اولین بار

 در کشور از طرف وزارت صنایع و معادن -دارای گواهینامه ارزشیابی و نظارت بر طرح های تولیدی (دوره 45 روزه)،از بانک

 

 

 صنعت ومعدن تهران از سال 1371-

 

 

 

دارای مجوز خدمات مهندسی در استان و واحد نمونه فنی و مهندسی در سال 1393 از وزارت صنعت،معدن و تجارت -

 

 دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی تاسیسات مکانیکی از سازمان نظام مهندسی استان 

 

 

                                    *******************************************************************************************************

 

 مدیریت محترم سازمان  / کارخانه /واحد تولیدی وصنعتی ـ جناب آقای

با عرض سلام و آرزوی شادکامی

امروزه مسئله بهره وری و استفاده بهینه از تمامی امکانات تولیدی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها نقش کلیدی دارد.افزایش قابلیت های بهره گیری از منابع تولیدی می تواند حرکت موثری در تولید کمی و کیفی محصولات صنعتی ایجاد نماید.

برای دستیابی در زمینه های مناسب همکاری،اهم فعالیتهای این شرکت را جهت اطلاع و همکاری لازمه باستحضار جنابعالی می رساند که عبارتند از:

 

الف-طراحی، اجراء، نظارت واحدهای صنعتی و تولیدی ، صنایع تبدیلی و تکمیلی ...از مرحله شروع تا پایان ( از صفر تا 100 درصد کارخانجات ) ،طراحی مهندسی  (7 مورد طراحی ومحاسبات)،تهیه طرحهای توجیهی فنی،مالی و اقتصادی به تعداد 260 مورد (دارای دفترچه محاسباتی جداگانه) با استفاده از  نرم افزار    comfar III Expert،نظارت ،تهیه و ساخت انواع دستگاههای صنعتی ،نصب وراه اندازی و اتوماسیون صنعتی(35 واحد)،تهیه نقشه های ساختمانی و تاسیساتی    (48 مورد) و صنعتی(27 مورد نقشه) وبا استفاده از  نرم افزار      Autocad , Catia ,Solid word-قابل رویت در سایت شرکت . (در 3 صفحه پیوستی) .

 

 

ب  طراحی ،  محاسبه ، تهیه نقشه ، نظارت ، تهیه نقشه و ساخت و اجرای تاسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی ،کارخانجات و سازمانها و ......                                                  از مرحله شروع تا پایان ( از صفر تا 100 )  و همچنین تعمیرات و نگهداری آنها. ( در 3 صفحه پیوستی )

 

 

ج-اگر نیاز به اجرای عملی عارضه یابی ،بهره وری و افزایش سود آوری تا بالای 10 درصد را دارید و اینکه چطور سودآوری و در آمدتان ممکن است بهتر از این حالت باشد؟

 

در این حالت دفترچه چک لیست عارضه یابی   67 صفحه ای که در موقع عقد قرارداد جهت تکمیل به خدمت شما تقدیم می گردد ،ومهم ترین  کارکردهای این دفترچه در مورد شاخص های بهره وری وسود آوری،میزان بهره وری کارکنان،فرآیند و استراتژی،تعیین نقاط قوت و ضعف،فرصت ها وتهدیدها اولویت بندی مشکلات ،عارضه یابی منابع انسانی،شناسایی و تحلیل محیط،تعیین راهکارهای عملی حل مشکلات ،کاهش هزینه ها وجلوگیری از اتلاف منابع مالی می باشد.در  ضمن مدیریت پروژه به عهده مدیر عامل سازمان و یا شرکت و... و با همکاری مسئولین واحدهای تولید و انرژی ،کیفیت ،اداری و منابع انسانی خواهد بود وبر طبق چک لیستی که با راهنمایی مشاور تکمیل شده، و بعد از یک تا دو ماه دفترچه راهنمای      عارضه یابی و ارائه  راهکارهای بهبود و اولویت بندی را تحویل سازمان و... ویا واحد صنعتی نموده و بعد از 2 ماه اجرای آزمایشی و افزایش سود آوری ،در این حالت به مدت 4 الی 5 ماه 50 درصد سود مربوطه به مشاور پرداخت می شود.اگر در صورت استفاده از این خدمت ، سود ماهانه شما 000/000/70ریال بوده باشد ، دراین حالت یک سال 000/000/840ریال و در دو سال 000/000/1680ریال و در سه سال ... خواهد بود.بنابرین سود خالص شما فوق العاده بیشتر از هزینه هایتان بوده وحتی رایگان و سودآور می باشد.و اسامی شرکت های برتر (13 واحد صنعتی) که از این خدمات استفاده می کنند .  با مراجعه به سایت شرکت می توانید رویت نمائید.

 

 

د-اگر نیاز به بهینه سازی مصرف انرژی ( برق وگازو ...) وکاهش هزینه ها ،تا حوالی 20 الی 30 درصد را دارید و اینکه چطور هزینه مصرفی تان خیلی مناسب تر از این حالت باشد؟

 

بهینه سازی مصارف انرژی اعم از الکتریکی و انواع سوخت ها با استفاده ازانواع خازن های متناسب با تجهیزات منصوبه در پروژه ها بصورت انفرادی و مرکزی و بکارگیری سیستم های هوشمند منجمله ،سیستم های smart ، plc، مونیتورینگ و ( بازیاب انرژی دودکش HRC) و...در کنترل بهینه مصارف الکتریکی و حرارتی و بهره گیری از دستگاه های GHP جهت کنترل مصارف انرژی در مجموعه کارگاه ها ، کارخانجات و ساختمان های اداری و مسکونی ، حتی در مسافرت و از محل کار .

لطفا برایبررسی اولیه قبض سه دوره آخر را فاکس نمائید . چنانچه مبلغ قابل پرداخت در مورد برق مصرفی واحد شما در ماه 000/000/10ریال بوده ،در اینحالت در یک سال 000/000/24و در دو سال 000/000/48ریال ودر سه سال ...صرفه جویی شده و بنابراین کارایی و اثر بخشی و توانایی محصول ، سود خالص شما را فوق العاده بیش از هزینه هایتان خواهد نمود. و اکنون  65 سازمان ،شرکت،واحد صنعتی تولیدی و خدماتی و... برتر از این محصول استفاده می کنند. که با مراجعه به سایت شرکت میتوانید رویت نمائید.

 

مستدعی است در صورت نیاز به همکاری(و توضیحات در جلسات عمومی و خصوصی برای صاحبان واحد های صنعتی و تولیدی و صنایع تبدیلی وتکمیلی کشاورزی, دامداری و مرغداری, آبزیان وخدماتی و...) و یا پیشنهاد و نیز همچنین کلینیک صنعتی واحد ، رفع مشکلات تولیدی و توسعه ای و تعمیر و نگهداری دستگاهها و تاسیسات جانبی و... را به این شرکت اعلام فرمایند و در  جلسه ای حضوری از نظرات جنابعالی  و کارشناسان این شرکت بهره مند و نیز نتایج حاصله را مطلع نمایند.تا انشاا... توفیق خدمت رسانی حاصل گردد.

با آرزوی توفیق روزافزون برای شما

مدیر عامل : مهندس علی محمد    شیخلو- ( مکانیک- طراحی جامدات )

با 29 سال سابقه کار و با همکاری جمعی از   مهندسین و صنعتگران

کارشناس ارشد(سابق) اداره صنایع جهاد کشاورزی استان- مدرس سابق دانشگاه فنی و حرفه ای - صــــنعتگر نمونه استان در سال 1374- مبتکر سازمان پژوهـــشهای علمی و صنعتی ایران در سال 1375- محقق چندین طرح صنعتی برای اولین بار در کشوراز طرف وزارت صنایع و معادن-دارای گواهینامه ارزشیابی و نظارت بر طرح های تولیدی (دوره 45 روزه)،  از بانک صنعت و معدن تهران از سال 1371- دارای اولین مجوز خدمات مهندسی دراستان - واحد نمونه فنی و مهندسی  در سال 1393 ازطرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت- دارای پروانه اشــتغال به کار مهـــندسی تاسیسات مکانیکی از سازمان نظام مهندسی استان

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی و پیاده سازی:
گروه طراحان وب آذرطرح
AzarTarh.Com
مهدی خاتمی (engineer.khatami@gmail.com)