مشاوره صنعتی رایگان،طراحی مهندسی
تهیه و ساخت،نظارت در ساخت،نصب و راه اندازی
بهینه سازی خطوط تولیدی و اتوماسیون،تعمیرات و نگهداری،طرح و اجرای پروژه های صنعتی

 
Sanat-Tarrahan.Ir » درباره ما » درباره ما
تبلیغات

درباره ما

توسط: admin در 9 آبان 1391

امروزه مسئله بهره وری و استفاده بهینه از تمامی امکانات تولیدی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها نقش کلیدی دارد.افزایش قابلیت های بهره گیری از منابع تولیدی می تواند حرکت موثری در تولید کمی و کیفی محصولات صنعتی ایجاد نماید.

 

فلذا به منظور دستیابی در زمینه های مناسب همکاری،اهم فعالیتهای این شرکت را جهت اطلاع و همکاری لازمه باستحضار جنابعالی می رساند:

1.طراحی و انجام محاسبات لازم،اجزاء و مکانیزمهای ماشین آلات و دارای اولین مجوز طراحی مهندسی در سال 1371 و پروانه خدمات مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت. (بیش از 6 مورد طراحی و محاسبات و...)

2.مشاوره،نظارت بر تاسیس کارخانجات و جهت حل مشکلات تکنولوژیکی تولید و کاهش ضایعات و رفع تنگناها و مطالعات عارضه یابی موجود واحدها،بررسی و انتخاب ماشین آلات. (در سال 1389، 151 مورد و در سال 199،1390 مورد مشاوره و 26 مورد نظارت و... و در سال 1391، 136 مورد مشاوره)

3.تهیه و ساخت و نظارت در ساخت،نصب و راه اندازی ماشین آلات صنعتی. (بیش از 35 مورد مختلف و...)

4.تعمیر و نگهداری و تهیه جزوه های راهنمای تعمیرات،برنامه ریزی تولید،زمان سنجی کلیه واحدهای صـنعتی و اتوماسیون سیستم های موجود. (بیش از 22 مورد گوناگون از...)

5.اجرای پروژه های صنعتی و تولیدی،تاسیساتی و تحقیقاتی و ارائـه نقشه های ساختمانی و تاسیساتی کارخانجات. (به تعداد 47 نقشه) و نیز نقشه کشی صـــــــنعتی و تولیدی.با استفاده از نرم افزار Auto Cad،Catia،Solid Works و ...(تا کنون بیش از 26 نقشه از انواع...)

6.تهیه طرحهای توجیهی فنی،مالی و اقتصـــــــــادی جهت اخذ موافقت اصــــــــــولی و یا سرمایه گذاری توسعه ای و بانکی با استفاده از نرم افزار Expert III Comfar (بیش از190 طرح و دارای دفترچه محاسباتی جداگانه)

7.آموزش های فنی و آموزش نرم افـزارهای مهـندسی از جمله:Auto Cad،Solid Works،Catia،Fluent،Gambitو... و برنامه نویسی تراش و فرز CNC و طراحی و راه اندازی وب سایت.

8.بررسی و تحقیق و اجرای عملی بهینه سازی مصرف انرژی و سوخت در کلیه واحدها.

عدم توجه اصولی به ضرورت طراحی مهندسی موجب رکود فـنی،ضعف تولید،کاستی کیفیت،افزایش هزینه ها و درنهایت افت بهره وری در صنعت را درپی دارد.و در چنین شرایطی واضح است که کالای تولیدی،قابل عــــــــــــرضه و رقابت در بازارهای منطقه ای وجهانی نخواهد بود.

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

طراحی و پیاده سازی:
گروه طراحان وب آذرطرح
AzarTarh.Com
مهدی خاتمی (engineer.khatami@gmail.com)